Дитячі дивани - безпека та комфорт

Фільтр
Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності
Дитячий диван - один з основних елементів, який формує інтер'єр кімнати вашої дитини. Хочете купити дитячий диван недорого, зверніться в інтернет магазин «Меблева кімната».
 
Коли плануєте покупку, варто звернути особливу увагу на:
 
  • зовнішній вигляд виробів;
  • вартість різних моделей;
  • якість основних і оздоблювальних матеріалів;
  • ступінь надійності конструкції.
М'які меблі з усієї України вже є в каталозі нашого сайта. Ми предоставляємо багатий вибір сучасних моделей симпатичних і практичних дитячих диванів. Всі вони виготовлені на меблевих підприємствах України та Європи. Меблі виконана з високоякісних матеріалів, комплектуючих, механізмів і фурнітури.
 

Дитячі дивани: фото і ціни

Ви збираєтеся купити меблі, а точніше диван в дитячу кімнату, рекомендуємо звернутися до нас! У каталозі представлений великий асортимент дитячих диванів, різних по дизайну, застосованим матеріалам і конструкціям.
 
У «Меблевій кімнаті» доступні різні моделі, які прийнято розрізняти по типу механізму трансформації спального місця:
 
  • Компактні дивани-ліжка з механізмом «книжка»; з ними легко впорається навіть ваш малюк. Ці моделі актуальні в невеликих дитячих, де не займуть багато місця. Мають вбудовані ящики, знімні м'які подушки для сну.
  • Дивани викочує конструкції, обладнані тристоронніми спинками - з боків і ззаду. Їх можна розкласти по ширині / довжині за рахунок сидінь. До них відносять моделі «канапе» та інші.
  • Кутові (механізм дельфін) відрізняються чималими габаритами і призначені для просторих приміщень, оснащені внутрішніми порожнинами для постільної білизни або іграшок.

Меблі дитячі - дивани недорого

Вам необхідно придбати дитячі дивани недорого в Києві? Ми порадимо, як правильно підібрати ці вироби, щоб покупка була вигідною.
 
Такий вибір містить елемент творчості, одночасно вимагає раціонального підходу. Важливим слід вважати:
 
Дитяча кімната повинна бути порівнянна з розмірами дивана, тому що об'ємний предмет інтер'єру «вкраде» більшу частину простору.
Надійна конструкція дитячого дивана важлива, вона впливає на його довговічність. Адже рухлива дитина не тільки спить, відпочиває, а й грає на ньому.
Побажання вашого малюка і його активну участь у виборі, особливо побажання по формі, оформлення і колірній гамі моделі.
Самі дешеві дитячі дивани в Україні можна купити у нас на розпродажі. «Меблева кімната» часто продає хороші товари зі знижками.
 
Можливості нашого сайту дозволяють відвідувачам отримати повну інформацію по цінам дитячих диванів в Україні і характеристикам моделей. Ми забезпечуємо постійну наявність асортименту.
 
Меблі, яку ви у нас купуєте, виконана з екологічно чистих матеріалів (каркас, оббивка, м'який наповнювач та інше), безпечних для дітей. Механізми і конструкція розраховані на тривалу роботу. Дизайн, розміри і форма дивана, різноманітність кольорів оббивних матеріалів вас приємно здивують. У нас дитячий товар ви купите за прийнятною ціною.