Які меблі вибрати для вітальні

Які меблі вибрати для вітальні

Розставляємо меблі в вітальні

Меблі у вітальню підібрати непросто. Ця кімната - найпопулярніша в будинку. При прийнятті рішення, як розставити меблі у вітальні, варто враховувати зовнішній вигляд і практичність виробів. Будь-який власник задоволений, коли стінка виконує кілька функцій: роль мінібару, бібліотеки, гармонійно розмістить в кімнаті улюблену розважальну техніку. Питання, яку підібрати обстановку, стає вкрай важливим. Власник, розуміючи, що все знаходиться на місцях, переконується в правильному виборі.

Акценти вітальні

Підбираючи меблі у вітальню кімнату, необхідно ретельно зважити багато факторів, обміркувати, яку використовувати обстановку будете частіше. Зробіть правильний вибір, орієнтуючись на:

  1. Зовнішній вигляд. Окремий предмет вітальні повинен гармонійно вписуватися. Антураж підбирається в схожій колірній гамі, відображає переваги, смаки власників приміщення. Рекомендовані меблі - світла класична, виконана під вишню або дуб, кремових відтінків. Вироби перетворять будь-яку вітальню до невпізнання, зроблять її надзвичайно затишною.
  2. Функціональність. Нерідко господар замислюється, як правильно підібрати меблі у вітальню оптимальних параметрів. Розміщуючи платтяний відділ, бажано придбати шафу великих габаритів. Усередині численних скриньок просто скласти іграшки дітей, постільну білизна та різні дрібнички. Добре, якщо стінка має нішу для розміщення телевізора, музичного центру.

Звертайте увагу на вартість. Екологічно чисті, якісні меблі, коштують недешево.

Підбір ідеальної гарнітури

Недорогі меблі у вітальню можуть виготовлятися якісно. Варто провести справжнє розслідування, скласти план, детальний список вимог до виробів. Залежно від пріоритетного стилю підбираються меблі модерн (людям, які віддають перевагу мати вітальню, де нічого зайвого), класика - прихильникам вишуканості.

Дизайн інтер'єру

При розстановці меблів у вітальні, дизайнер/власник визначається з центральним місцем приміщення. Йому приділяється найбільша увага, так як від цього місця залежить загальне враження створеної обстановки.

Якщо в центрі розмістити домашній кінотеатр, логічно розташувати м'який, комфортний диван. Місце, що залишилося рекомендується залишити порожнім, зберігаючи специфічну атмосферу.

Зонування простору

Обов'язково варто розділяти простір:

  • обідня зона,
  • ігрова зона,
  • робоча зона.

Окрема секція вимагає підбору власного гарнітура. Світлою кімнату допоможуть зробити нічник, торшер, гірлянда, настінний світильник, кришталева люстра, локальне освітлення, LED-свічники.

Основне завдання - відшукати максимально функціональні меблі, гармонійно поєднати все цілісною композицією.

Квадратна вітальня

У багатьох власників виникає запитання, як розставити меблі в квадратній вітальні, особливо якщо кімната маленька. Основна умова в такому випадку - відсутність масивних меблів. Великий сервант затруднить переміщення для присутніх. Питання, як вибрати правильний антураж відпадає, коли приходить розуміння, що в квадратну кімнату варто купувати гарнітур, який налаштовує на відпочинок.

Практично в квадратній кімнаті виглядає вузький сервант, низькі ніші і стійки. Важливо уникати великої кількості декору, технічних пристроїв. Максимум - можна розмітити плазму та колекційні книги.

Прямокутна вітальня

Розміщення меблів в прямокутної вітальні здійснюється згідно дещо іншого принципа. Тут головне:

  • організувати місце для відпочинку та сидіння;
  • поставити невеликий столик з розміщеними на ньому частуваннями;
  • зробити функціональний бар з різними напоями;
  • організувати розважальну зону для гостей.

Коли кімната надмірно витягнута, в ній розміщуються габаритні меблі на замовлення. Розстановка шаф і диванів здійснюється переважно біля стін. У центрі кімнати створений великий вільний простір, який заповнюється світлими легкими кріслами або столиками по типу підставок.

Меблі стилю модерн

Життя диктує нові тренди в стилі одягу і в інтер'єрі будинків. У 2020 році особливою популярністю користуються меблі для вітальні в стилі модерн. Характерні особливості гарнітура модерн:

  1. Плавність ліній.
  2. Присутність функціональних зон.
  3. Природні колірні мотиви.
  4. Відсутність гострих кутів, зайвого декору в інтер'єрі.

Модерн не відрізняється суворою класикою з прямими лініями, симетрією. Стиль дозволяє виділити в кімнаті зону для відпочинку, роботи а також ігрову зону.

Витонченість всюди

Оригінальні меблі у вітальню, виконані в стилі модерн, представляються в пастельних тонах. У кімнаті може розташовуватися:

  • мініатюрний журнальний столик;
  • горизонтальний комод;
  • витончена тумба.

Наповнити кімнату затишком допоможе електричний камін з імітацією палаючого вогню. На м'яких меблях, виконаних в стилі модерн, розкладають невеликі оригінальні подушки, що забезпечують максимальний комфорт.

Родзинкою будинку стане вітальня, мебльована якісним гарнітуром. М'який куточок, стіл, шафа (дво-, трьохдверний), дзеркала, тумби створять гармонію, затишок, додадуть душевного спокою власнику. Диспропорції меблів зроблять приміщення більш живим і функціональним.

Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності