Тумби приліжкові

Фільтр
Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності

Тумби приліжкові

Облаштовуючи спальню, ви неодмінно зіткнетеся з необхідністю купити приліжкову тумбу. Це найбільш потребуючий елемент інтер’єру даного приміщення. Можна обійтися без туалетного столика, банкетки і інших меблів, але без невеликої симпатичної тумбочки на ніжках або підвісної- ніяк. Вона входить до складу будь-якого спального гарнітура, також сучасні виробники пропонують підібрати меблеві елементи окремо, сформувавши власний комплект, ідеально відповідний своїм вимогам.

Особливості та переваги придбання приліжкової тумби

Тумбочки для ліжка - це невеликий, компактних розмірів, на перший погляд необов'язковий, але дуже корисний елемент інтер'єру. Їх відмінними рисами є:

  • компактність (тумби займають мінімум простору);
  • місткість (незважаючи на компактність, всередину маленької тумбочки поміщається маса дрібниць - гаджети, зарядні пристрої, записні книжки, ручки, журнали, косметичне приладдя, аптечка);
  • багатофункціональність (одночасно виконуються функції тумби для ліжка, туалетного столика, міні-комода). Вона елементарно вирішить питання, як ближче розташувати будильник або смартфон, куди заховати дрібниці, які можуть знадобитися вночі, покласти журнал/книгу, прочитану перед сном, а вдень допоможе прикрасити приміщення, ставши підставкою для вази з квітами.

Різноманіття модельного ряду

Модельний ряд цього виду меблів досить широкий, в нашому каталозі він представлений різними варіантами виконання. Можна вибрати квадратні або прямокутні, з ніжками і без, місткі і мініатюрні, в різній кольоровій гаммі, елегантно вигадливих або стриманих строгих форм.

Не менш різноманітне і дизайнерське оформлення. В асортименті тумби білі, під колір дерева, в однотонному виконанні або комбіновані варіанти (з різними дизайнами фасадів). Не важко підібрати під дизайн своєї спальні: моделі класичні, в стилі лофт, модерн, прованс, мінімалізм і інший.

Конструктивні особливості приліжкових тумб

Сучасні тумбочки відрізняються різноманіттям конструктивних рішень:

  • з висувними ящиками (від одного до трьох);
  • дверцятами, що закриваються;
  • комбіновані відкрито-закриті конструкції різноманітних варіантів виконання;
  • навісного типу.

Тумби: важливе правило грамотної покупки

Вирішивши купити тумбу для ліжка, віддавайте перевагу продукції надійних виробників, які гарантують бездоганну якість виробів, використання міцних і екологічних матеріалів, перевірену фурнітуру. Саме такі моделі купити в Україні ми пропонуємо вам, на нашому сайті!

В електронному каталозі прекрасний вибір, ціни - доступні, якість - гарантовано! Ми пропонуємо покупцям зробити покупку на кращих умовах, організуємо доставку у Києві і по Україні. З'явилися запитання? - Зверніться за консультацією до менеджера!