Комплекти в передпокої

Фільтр
Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності

Який комплект меблів купити в передпокій і переваги комплектного передпокою

Щоб купити комплект меблів в передпокій, необхідно продумати всі деталі. Перше, що ви бачите, повертаючись в квартиру - це коридор. Це не настільки важливе приміщення, як спальня або кухня, але недооцінювати його не варто. Від функціональності меблів та інших елементів, що знаходяться тут, залежить комфорт вашої родини. Зручне розташування усіх деталей дозволить облаштувати свій побут, зробивши ваше житло затишним.

Ви можете придбати невеликий комплект в передпокій, якщо він у вас малогабаритний. Для великих приміщень можна купити набір меблів, який складається з окремих модулів.

Чим відрізняються комплекти передпокою

Коридор в багатьох квартирах - найменше приміщення, де потрібно вмістити всі важливі функціональні елементи на декількох квадратних метрах. Найкраще рішення - придбати сучасний і компактний набір меблів в стилі лофт або іншому виконанні.

Головна відмінність комплектів - здатність поєднувати кілька функціональних елементів:

 • шафа для верхнього одягу;
 • тумба для взуття;
 • люстерко;
 • полички для важливих дрібниць;
 • навісна вішалка.

Такий набір може включати необхідні для вас види предметів. Поєднуючи різні елементи, можна створити максимально зручний комплект, який вміститься за розміром.

Переваги комплекту в передпокої

Замість громіздких наборів прийшли компактні комплекти меблів в передпокій. Вони мають ряд переваг:

 1. Економлять простір при невеликих розмірах приміщення. Легко вміщаються на обмежених квадратних метрах.
 2. Поєднують кілька окремих функціональних елементів, що дозволяє вибирати найбільш комфортні комбінації для кожного клієнта.
 3. Ви можете вибрати варіант з дзеркалом або без, додати ряд полиць або прибрати навісну вішалку.
 4. Мають більш низьку вартість, оскільки витрачається менше матеріалів.
 5. Виробники випускають широкий асортимент товару будь-яких видів і кольорів.

В салоні "Меблева кімната" можна недорого взяти відмінні комплекти для передпокою. Мережа магазинів розташована в Києві, Рівному, Луцьку та Сарнах. У нас широкий асортимент якісних екологічних меблів популярних виробників (Україна, Польща). Жителі інших міст можуть замовити, прийнятний варіант, забрати покупку в пунктах видачі або з доставкою додому.

Недоліки

Мінусів у комплектах для передпокою не багато. Деякі покупці помічають незручне розташування шафи або дзеркала тільки після установки. Однак цей недолік можна вирішити за допомогою модульної модифікації. Завдяки модулям кожен елемент самостійний. Покупець може розташувати його елементи по своєму бажанню.

Види передпокоїв

Комплект меблів для передпокою може бути:

 • кутовий;
 • прямий.

Кутовий варіант прив'язує всі елементи до кута кімнати. Що дозволяє розширити її функціональність. За допомогою кутового набору ви задієте той простір, який найчастіше не використовується. Виглядають такі набори дуже стильно, а кутові меблі білого кольору в передпокій візуально розширять приміщення. Мінус такого комплекту в тому, що його не вийде перемістити на інше місце, якщо ви захочети провести перепланування.

Прямі меблі можуть розташовуватися під будь-яку вільну стіну коридору. Такий варіант займе більше місця, залишивши вільний простір незадіяним. Найчастіше покупці вибирають набори, які стають під стінку, оскільки вони легше підлаштовуються під будь-яке приміщення.

Які матеріали використовуються

Кожен комплект в передпокій з асортименту нашого інтернет-магазину або салону виготовлений з екологічних і безпечних матеріалів. Для виготовлення меблів виробники використовують сертифіковану сировину, сучасне обладнання та багаторічний досвід.

Ви можете вибрати предмети з:

 • МДФ-ЛДСП;
 • поєднання ЛДСП з ДСП;
 • чисто ЛДСП;
 • дерева;
 • МДФ.

Де оформити покупку

Щоб вибрати потрібний варіант, ви можете відвідати один з наших салонів або ознайомитися з асортиментом, представленим в інтернет-магазині. Уточнити нюанси можна за номерами телефону, вказаним на сайті. Наш інтернет-магазин надає клієнтам вигідну розстрочку і програму лояльності, завдяки яким можна купити бажаний товар за низькими цінами.