Матраци

Фільтр
Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності

Який краще купити матрац для ліжка в спальню - корисні рекомендації від "Меблева кімната"

Купити матрац для ліжка - здається простим завданням, і багато хто орієнтується тільки на розмір. Це неправильний підхід до вибору даного виробу. Від якості сну залежить працездатність, а також настрій на майбутній день. Якщо вчасно лягти спати на хороше ліжко, то вранці ви відчуєте себе повним енергії. Забезпечити комфортний сон можна лише, відповідально підійшовши до вибору основної частини - матраца.

Наш інтернет-магазин підготував корисні рекомендації, які допоможуть придбати в Україні матраци для ліжок недорого.

Жорсткість наповнювача

Жорсткість - основна характеристика, яку слід враховувати при виборі відповідної моделі. Тут слід орієнтуватися, розглядаючи індивідуальні потреби.

Стандартний варіант - середньої жорсткості.

Підбирайте потрібний тип, оцінюючи свої відчуття, а якщо страждаєте на захворювання опорно-рухової системи, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Типи жорсткості наповнювача і рекомендації, кому вони підходять:

 1. Низька. Однозначно не підійде людям із зайвою вагою. Такий варіант вибирають для літніх людей або дітей віком від 8 до 15 років. М'якість забезпечується завдяки пінополіуретановим верствам або використання натурального латексу. До речі, латекс часто використовується при формуванні ортопедичних наповнювачів.
 2. Середня. Вважається найбільш оптимальним варіантом для володарів середньої комплекції, ростом до 170 см. Ця категорія поділяється по ціновій категорії на дешеві і дорогі, мають якісний ортопедичний наповнювач.
 3. Вироби з підвищеною жорсткістю не менше затребувані. Вони показані людям, що страждають на остеохондроз, а також іншими захворюваннями хребта. Завдяки кокосовим волокнам, композитних матеріалів, щільному пінополіуретану вироби ідеально підтримують пошкоджені хребці. Вибрати цей товар може і здорова людина, якщо любить спати на жорсткій поверхні. Моделі з підйомним механізмом допомагають підтримувати тіло в потрібному положенні.

Жорсткість наповнювача вказується в паспорті виробу. Уточнити ваші нюанси ви можете у консультанта, зателефонувавши за номером телефону.

Враховуйте вагу майбутніх власників

Матраци для односпального ліжка вибрати простіше, враховуючи статуру і потреби одного власника. Худим підійдуть м'які компоненти, а тим, хто має зайві кілограми, рекомендуються жорсткі їх види.

Не варто перевищувати допустимий параметр максимальної ваги, а, навпаки краще брати модель, враховуючи запас на кілька кілограм.

Вибираючи матраци для двоспальних ліжок, покупці повинні орієнтуватися на обох сплячих:

 • людям із зайвою вагою рекомендується вибирати високі варіанти;
 • з нормальною вагою можна вибрати вироби середньої товщини;
 • худим немає сенсу купувати високі матраци.

Варіанти, що мають висоту кілька сантиметрів, не підходять для сну.

Розміри виробів і їх висота

Моделі до 14 сантиметрів вважаються тонкими. Вони рекомендовані дітям, а також при нерегулярному використанні. Дорослим тонкі варіанти можуть нанести шкоду.

Вибираючи матраци для ліжок, купити хорошу продукцію можна з урахуванням таких особливостей:

 • моделі висотою від 14 до 30 см;
 • монолітні безпружинні вироби виготовляються висотою 14-16 см;
 • вироби з якісними незалежними блоками зазвичай висотою 18-19 см;
 • багатошарові наповнювачі можуть виготовлятися до 40 см;
 • ортопедичні моделі для дорослої людини середньої статури випускають від 19 до 23 см.

Дітям старше 4 років категорично не рекомендується використовувати моделі менше 6 см.

Розмір слід вибирати, враховуючи тип каркаса і його параметри.

Пружинні або безпружинні моделі

В салоні "Меблева кімната" представлений широкий асортимент як пружинних, так і безпружинних модифікацій. Пружинні випускаються з незалежними блоками або залежними типу "Боннель". Безпружинні представлені різними одно- або багатокомпонентними варіантами. Всі матеріали, що використовуються в складі, високої якості, а ціна низька.

Жителі Києва та інших міст України можуть ознайомитися з асортиментом і характеристиками матраців в інтернет-магазині "Меблева кімната".