Туалетні столики

Фільтр
Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності

Туалетні столики в спальню

Приймаючи рішення купити туалетний столик, слід відповідально і серйозно підійти до вибору. Бажання створити власний "куточок краси" притаманний кожній жінці, тому обрана модель повинна бути ідеальною в усьому. Під час прийняття рішення, слід приділити увагу кожній деталі і дрібниці, що стосується виробу. Модельний ряд товару настільки широкий, що, безсумнівно, кожен покупець знайде предмет, повністю відповідний його смаковим уподобанням.

Вибір меблів за габаритами

Розміщення столика в спальні має бути максимально зручним. Маленькі за габаритами спальні не залишають господарям можливості купувати великогабаритні елементи меблів. Сьогодні вибір величезний, невеликі вироби достатньо функціональні і місткі. Компактний і невеликий туалетний столик стане справжнім надбанням і доповненням до спального гарнітуру. Просторі спальні цілком вміщують об'ємні вироби з множинними додатковими функціями.

Матеріали виробів

Величезне значення варто приділяти матеріалу, з якого виготовляється столик. Сьогодні хорошим попитом користуються товари, виконані з ДСП, МДФ. Безумовно, натуральне дерево має більш благородний зовнішній вигляд, але вартість його в рази дорожче. Купити туалетний столик недорого, який відповідає важливим критеріям якості, можна, віддавши перевагу матеріалам ДСП / МДФ. Такі моделі відрізняються довговічністю, привабливим зовнішнім виглядом, надійністю.

Дизайн туалетного столика

Купити виріб не складе труднощів, коли вже визначився з дизайном. Необов'язково вибирати модель під колір шпалер кімнати або спального гарнітура. Сьогодні моделі представлені:

  • в стилі кантрі;
  • прованс;
  • класика;
  • арт деко.

Зовнішній вигляд виробу залежить від його конфігурації. Класичний варіант відмінно виглядає в просторих спальнях біля ліжка. Кутові моделі - прекрасний вибір для невеликих кімнат, візуально розширюють простір та не займають багато місця.

Різновиди виробів з дзеркалом

Купити туалетний столик з дзеркалом в нашому магазині можна швидко, недорого. Головне, визначитися з моделлю:

  • класичний варіант має прикріплене зверху дзеркало, іноді кілька дзеркал. Є шухлядки, тумбочки, полички;
  • трельяж - предмет меблів з трьома стулками, що відрізняється багатофункціональністю і масивністю. Дзеркала дозволяють збільшити кут огляду;
  • купити в Україні різновид столика трюмо не складе труднощів, заглянувши в наш магазин. Трюмо являє собою модель з високим об'ємним дзеркалом.

Вироби з підсвічуванням

Величезне значення слід приділяти не тільки формі столика, дзеркала, але також освітленню, підсвічуванні. Правильне освітлення - запорука успішного, красивого макіяжу, якісного догляду. Освітлення в приміщенні і на вулиці сильно відрізняється, тому, купуючи столик з підсвічуванням, особливу увагу приділяйте цього моменту. Відмінний вибір - туалетний столик з лампочками, представлений широким асортиментом в нашому магазині. Вважаються більш практичними столики з бічними або настінними світильниками. Таке розташування дозволяє звільнити максимум місця на поверхні столу, освітлення здійснюється на відстані не більше одного метра.