Дитячий стілець - безпека та турбота.

Фільтр
Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності
Нашим дітям ми завжди вибираємо найкраще. А їх здоров'я запорука нашого щастя і спокою. З самого дитинства ми привчаємо своїх дітей до правильної постави, особливо в сидячому положенні за столом. Тому, зручний і безпечний стілець запорука успіху і здоров'я Наших дітей. Якщо ваш малюк тільки навчився сидіти і любить працювати за столиком ліпниною, а можливо у вас вже підріс школяр, або підліток, вам потрібно купити надійне дитяче крісло.
На нашому сайті ви можете купити якісний дитячий стілець на будь-який вік, смак і найголовніше дешево. У нас величезний вибір дитячих стільців по низьких цінах. Всі моделі представлені на нашому сайті в каталозі з фото і детальним описом.

Характеристики безпечного дитячого стільця

Сидячи, в дитини повинна бути в правильному положенні спина і кінцівки. Їй не підійде дорослий стілець і навпаки. Це дуже важливий момент, підібрати стілець потрібно з огляду на зростання і фізіологічні дані дитини. Ні в якому разі не можна купувати дитячий стілець "на виріст", адже неправильне співвідношення параметрів стільця з положенням тіла малюка може нашкодити його здоров'ю.
Спинка стільця повинна бути злегка вигнута таким чином, щоб повторювати природний вигин хребта дитини. Сидіння повинно бути оптимально жорстким. Не прагніть купувати занадто м'які моделі, піклуючись про комфорт Вашої дитини, адже занадто пряме сидіння також може стати причиною неправильної постави. І останнє, але найважливіше: ноги не повинні бовтатися в повітрі. Він повинен відчувати опору під ногами. Коліна при цьому повинні знаходитися під кутом в 90 градусів.

Як вигідно купити дитячий стілець

Правильний вибір дитячого стільця забезпечить дитині міцне здоров'я опорно-рухового апарату, гарний настрій, продуктивність, комфорт та посидючість. Але ми, як батьки, хочемо ще й заощадити. Для цього не потрібно ходити по салонах, витрачати час, адже на нашому сайті купити дитячі меблі за низькою ціною легко і швидко!
 Наш інтернет магазин забезпечить доставку дитячих стільців по всій Україні. Ми подбали про їхню якість та доступну ціну. Наш величезний вибір дитячих стільців доведеться кожному на будь-який смак і гаманець.
Вам надається можливість купити дитяче крісло будь-якої форми, стилю і кольорового рішення. Наші виробники поважають індивідуальні переваги кожної дитини.
Приємних покупок на нашому сайті "Меблева кімната".