8 ідей для створення затишку

8 ідей для створення затишку

1. Експериментуйте зі сміливою і привабливою палітрою кольорів

Як правило, темні кольори додають трошки інтимного відчуття. Якщо ви шукаєте ідеї для затишних лаунжів, подумайте про темно-блакитний, глибокий темно-коричневий і теплий сірий, як варіанти для вашої колірної схеми. У парі з природними текстурами, нейтральними відтінками і теплим освітленням ці відтінки виглядають особливо привабливо.

2. Виберіть розкішні дивани та крісла

Саме ці гості допомагають ввести акцентовану кольорову гаму, додати дрібку експериментів. Також неабияке значення має форма. ЯКщо ви використовуєте шпалери з об'ємними прінтами, спробуйте підібрати диван з більш простими лініями.

3.Тепле освітлення

Освітлення має важливе значення для створення комфортного простору. Адже у різні проміжки доби, ви здійснюєте різноманітні справи починаючи макіяжем, закінчуючи прасуванням. Варто включити димер в систему освітлення. Таким чином, ви зможете повністю контролювати, наскільки яскраво ви хочете, щоб ваша кімната була в будь-який момент часу.

4. Експериментуйте з текстурами і тканинами

спробуйте поєднати важкі велюрові гардини з легкими фіранками чи прозорою сіткою. Такий тандем додасть легкості та водночас створить ілюзію захищеності.

5. Подумайте про прінти та малюнки

Ви можете сміливо використовувати різноманітні шпалері, великі картини чи інші декоративні інсталяції. Це дозволить зробити акцент на тому чи іншому елементі.

6. Куди ж без природи

Високі вазони створюють оазу спокою, однак, настільні рослини теж добре виглядають, особливо якщо виставлені на стелажах або серванті. Можна обирати різнокольорові горщики для внесення чітких акцентів

7. Прикраси

Інтер'єр як жінка, потребує підкреслити свій стиль різноманітними прикрасами. Підійдуть як і дзеркала в різноманітних оправах, так і картини, фоторамки, чи просто декоративні ручки на корпусних меблях.

8. Чистота

Це 100% запорука затишного приміщення. Не варто накопичувати різноманітні речі та залишати їх на відкритих місцях. Краще продумати цілу систему збереження речей. Це дозволить зменшити час на прибирання. Допомагають підписані полиці, вішалки чи навіть різнокольорові холдери. Спробуйте!

Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності