Умови гарантії 

Гарантія на виріб 18 місяців (на товар українського виробництва) / 12 місяців (на товар іноземного виробництва) згідно законодавства України.

На вироби та елементи зі скла та скла каленого гарантія не розповсюджується. При отриманні меблів покупець повинен перевірити скла і дзеркала на предмет цілісності, відколів, подряпин, цілісність упаковки. У разі порушення упаковки - перевірити кількість і комплектність вкладення.

При самостійній збірці меблів при виявленні браку необхідно призупинити складання, оскільки деталі меблів, зі слідами збірки, поверненню і обміну не підлягають. Зберігайте заводську упаковку супровідну документацію до закінчення складання. Гарантія анулюється за умови, що замінна частина вже була встановлена, або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був закручений гвинт або прорізано отвір. 

При виявленні браку повідомте менеджерів call-центру.

Рекламації приймаються тільки при наявності самого виробу або окремих його елементів в «оригінальній упаковці». У разі недотримання вищевказаних вимог, претензії по рекламації не приймаються. Рекламації, що виникли внаслідок неправильної зборки (самостійно виробленої покупцем), доставки і підйому (самостійно виробленому покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

Умови повернення

Покупець має право протягом 14 днів обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо товар не підходить формою, кольором або розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін товару (меблів) або повернення вартості проводиться, якщо: він не використовувався, не був у збірці (монтажі); збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики; неушкоджена упаковка; є товарний чек, виданий покупцю разом з товаром. 

Товари, які виконувалися під індивідуальне замовлення, поверненню не підлягають, даний товар відноситься до переліку товарів додатку № 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 . 

До індивідуальних замовлень відносяться всі м'які та корпусні меблі, які були вироблені під індивідуальні розміри чи кольори замовника, а також привезені під замовлення будь-які меблі, що вибрані з каталогу. 

Всі витрати з повернення або обміну товару належної якості здійснюється коштами покупця.

Для звернень по гарантії або поверненню електронна пошта office@meblevakimnata.ua або телефони call-центру.

Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності