Народження нашої компанії відбулося в далекому 2008 році з реалізації меблів з ротангу. На даний момент наша компанія це повноцінна  мережа, яка налічує 6 салонів в містах Рівне, Луцьк та Сарни. У кожному салоні вас чекає дуже широкий та якісний асортимент і професійні привітні продавці-консультанти. У нас завжди затишно, повірте вам сподобається.

З кожним роком ми розвиваємося і вдосконалюємося. Ми ставимо грандіозні цілі щодо розширення мережі, покращення рівня обслуговування, урізноманітнення та поліпшення асортименту, і поступово ми ці плани втілюємо в життя, а на нові досягнення нас надихають наші клієнти, які часто стають нашими постійними покупцями і друзями.

І саме для зручності наших клієнтів ми створили свій інтернет магазин меблів.

Що Ви отримуєте, купуючи у нас?

Чому саме «Меблева кімната»?

Ключова особливість нашої мережі полягає у тому, що ми працюємо виключно з лідерами виробників України та Польщі. При виготовленні меблів наші фабрики-партнери використовують лише сертифіковані, екологічно чисті матеріали, дороге імпортне обладнання та багаторічний досвід професіоналів своєї справи. Вас приємно здивує наш сервіс та привітний, кваліфікований персонал, а ще ми пригостимо Вас запашною кавою.

Тепер не потрібно витрачати час і зусилля на поїздки по багатьох салонах, все що вам потрібно це доступ до wifi, і перед вами відкриється величезний вибір товару на відстані одного кліку. Весь асортимент можна оглянути в наших салонах, прицінитися, а приїхавши додому, обдумавши всі варіанти – прийняти рішення і зробити покупку не встаючи з місця. Ми стараємося для вас!

Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності