Компанія Меблева кімната - це повноцінна мережа, яка налічує 11 салонів в містах Рівне, Львів, Луцьк та Івано-Франківськ. Основним напрямком  нашої діяльності є продаж меблів і ми успішно це робимо уже понад 13 років.  Ключова конкурентна перевага компанії на ринку - це співпраця виключно з лідерами виробників України та Польщі, а також, наш персонал.  У нас працюють  лише висококваліфіковані та компетентні працівники, які забезпечують високий рівень обслуговування всіх наших клієнтів.

 З кожним роком ми розвиваємося і вдосконалюємося, ставимо перед собою амбітні цілі та втілюємо їх в життя, а на нові досягнення нас надихають наші клієнти, які часто стають нашими постійними покупцями і друзями.

 

Що Ви отримуєте, купуючи у нас?

Чому саме Меблева кімната?

Наша компанія уже багато років співпрацює виключно з лідерами виробників України та Польщі. При виготовленні меблів наші фабрики-партнери використовують лише сертифіковані, екологічно чисті матеріали, дороге імпортне обладнання та багаторічний досвід професіоналів своєї справи.

Вас приємно здивує наш сервіс та привітний, кваліфікований персонал. Наші продавці-консультанти – це професіонали своєї справи, вони максимально якісно зможуть підібрати для Вас найкращий варіант меблів з врахуванням всіх Ваших побажань та вимог.

Компанія Меблева кімната завжди гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, високу якість і традиційно висококласний сервіс.

 

Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності