Шафи в вітальню

Фільтр
Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності

Шафи у вітальню

Вітальню можна сміливо назвати візитною карткою помешкання, тому важливо оформити її зі смаком. Меблі створюють загальну концепцію цього приміщення, тому до її вибору варто підходити без поспіху, оцінюючи практичність і відповідність дизайнерським задумом. Вибирати шафу для вітальні необхідно ретельно вивчаючи кожен параметр і характеристику виробника. Широкий асортимент товарів цієї категорії дозволить здійснити вдалу покупку з урахуванням площі вітальні, розташування шафи в кімнаті і цілей, для яких купуються меблі.

Великий вибір навісних шаф

Навісна шафа для вітальні не втрачає своєї актуальності, з кожним роком з'являється все більше дизайнерських рішень і максимально функціональних конструкцій. У ньому можна розмістити домашню бібліотеку і зберігати улюблені книги під рукою, деякі використовують мініатюрні шафки для декору і створення композицій, що додають затишку кімнаті. Для тих, у кого маленькі діти, навісна шафа стане місцем, де можна зберігати предмети, небезпечні для малюків.

Правила вибору шафи купе у вітальню

Здається простим завданням вдалий підбір меблів для житла, але зазвичай перетворюється в цілу проблему. З першого погляду важко визначити, яка саме модель ідеально впишеться в інтер'єр кімнати. Вибираючи шафу-купе для вітальні, керуйтеся нескладними загальними правилами:

  • відповідність стилю купуючого виробу та вітальні: класика, модерн, готика, лофт, мінімалізм і т.д. Якщо приміщення оформлене в сучасному стилі, меблі не повинні обтяжувати простір і вибиватися із загальної картини;
  • місткість шафи і його планування;
  • матеріали, з яких виготовлені меблі.

Проаналізувавши зазначені параметри, визначитеся з відповідними варіантами і робіть вибір.

Як грамотно розмістити шафу купе у вітальні

Багато турбуються про раціональне розміщення меблів в кімнаті, адже важливо, щоб вона не скорочувала простір і в той же час служила сховищем для речей. Не потрібно хвилюватися, завдяки різноманітності моделей, представлених в каталозі, дизайн вітальні точно не постраждає.

У відповідному розділі ви побачите вигідні пропозиції від провідних виробників в Україні, також є зразки зарубіжних виробників. Дерев'яна шафа для вітальні - класика на всі часи, а розсувні стулки додадуть йому трохи сучасності і практичності. Розмістити його можна, не забираючи багато місця, при необхідності меблі можна виготовити за індивідуальними параметрами. Любителі сучасного інтер'єру зупиняються на кутових моделях з дзеркалом, Що дозволяє заощадити місце і задіяти кожен сантиметр житлової площі.

Купити шафу-вітрину у вітальню за доступною ціною

Відмінно впишеться і шафа-вітрина у вітальню. Це сучасне рішення для зручного і естетично приємного зберігання посуду, пам'ятних сувенірів і виробів. Такі меблі додають солідності кімнаті, приковує погляд відвідувачів. Гірки з натурального дерева, ДСП, з металевим каркасом - вибір матеріалу залишається за клієнтом і залежить від стилю оформлення приміщення.

За допомогою вторинної шафи зонують простір вітальні, візуально відокремлюючи різні за призначенням частини кімнати.

Чому варто придбати вітрину для вітальні

Такий вид меблів не втрачає своєї актуальності. Класичні варіанти зазвичай набувають для зберігання посуду, книг. В окремих моделях передбачені глухі відділення для зберігання речей.

Фото, вироби дітей відмінно виглядають за скляними стулками, для цих цілей можна придбати кутовий виріб, що не займає багато місця. Для колекціонерів монет, посуду, зброї та інших предметів гордості більш відповідного варіанту, ніж вітринний шафа, складно уявити.