Передпокій

Фільтр
Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності

Меблі для передпокою

Передпокій - це важлива частина житла, де все має бути максимально зручно, функціонально і облаштовано за смаком господарів. Тому купити меблі в передпокій - досить відповідальна робота, до якої потрібно приступати після грунтовного обстеження наявного простору.

Потрібно таким чином підібрати предмети інтер'єру, щоб вони гармоніювали один з одним і дизайном самого приміщення.

Розміри приміщення

Дуже важливо при виборі меблевих елементів врахувати розміри приміщення.

Меблі для маленького передпокою кардинально відрізняються від тих, які ставлять у великий передпокій. Для маленької кімнатки слід вибрати зовсім невелику шафу або обійтися вішалкою, комодом, дзеркалом відповідного розміру.

Модульні меблі в передпокій підійдуть для приміщення середніх розмірів, окремі модулі можна пристосовувати в разі потреби.

А більшу кімнату можливо облаштувати шафою-купе або меблевим набором, підібраним по загальному дизайну.

Вибір стилю

Поради щодо вибору стилю логічніше обмежити загальними рекомендаціями, адже кожен господар реалізовує власні переваги. Важливо, щоб атмосфера передпокою гармоніювала з загальним видом всієї квартири, будинку. Сучасні дизайнерські рішення часто об'єднують різні стилі однією-двома аналогічними деталями (забарвленням, формою ...), створюючи пікантні ансамблі.

Стиль лофт

Нині модно купувати або робити на замовлення меблі в передпоній в стилі лофт. Це може бути скандинавський лофт: темні - світлі тони ,біле- чорне забарвлення, без зайвих прикрас, витончені меблі, що гармоніюють, наприклад, з цегляною кладкою стін. Або індустріальний лофт - деталі інтер'єру з дерева з явними слідами експлуатації, імітацією іржі. У цій течії предмети ґрунтовні, явно відрізняються від скандинавського варіанту.

Стиль хай-тек

Трендовий варіант - придбати в передпокій меблі в стилі хай-тек. Він характеризується лаконічністю, витонченістю ліній, відсутністю прикрас, сміливістю форм. Дуже ефектні кутові моделі.

Сучасний стиль

Дизайн таких меблів успішно поєднує два або більше стилів, причому акцент на якомусь із них відсутній. Наголос робиться на зручність і комфорт, всі деталі багатофункціональні.

Шафи для передпокою

Якщо метраж дозволяє, найзручніше придбати шафу, в ній можна зберігати все - верхній одяг, головні убори, різні аксесуари, взуття. Особливо комфортні шафи-купе, у них відсутні дверцята, які відкриваються назовні, що вимагають багато місця.

При невеликій площі слід встановлювати малогабаритні шафи, поєднуючи їх з взуттєвої тумбою, дзеркалом, антресоллю, оснащуючи системою гачків.

Дзеркало - обов'язковий елемент дизайну

Без дзеркала не обійтися. Якщо не встановлюються дзеркальні шафи, слід підібрати модель дзеркала, що гармонує з купленими модулями. Можливо підібрати дзеркало з поличкою для аксесуарів або просто в гарній рамі.

Де найвигідніше придбати меблі

В Україні будь-які предмети меблів для передпокою можна недорого придбати в нашому інтернет-магазині. Ми маємо великий досвід в сфері торгівлі меблями. Наші фабрики-партнери використовують у виробництві виключно екологічно чистий і якісний матеріал, найпередовіші технології та найкраще обладнання. Крім того, ми співпрацюємо з лідерами виробників України і Польщі і маємо можливість запропонувати вам чудовий асортимент на будь-який смак і гаманець.

Як замовити

Зверніться до наших менеджерів по запропонованим на порталі телефонами. Вони детально проконсультують вас по всіх питаннях, допоможуть зробити оптимальний вибір. Ми пропонуємо:

  • ідеальну якість продукції;
  • шикарний модельний ряд;
  • гарантію 18 місяців на український товар, 12 місяців - на імпортний;
  • різні способи оплати;
  • індивідуальне замовлення;
  • відмінну систему знижок;
  • безпроцентну розстрочку.

Організуємо доставку в будь-який населений пункт.