Прямі шафи

Фільтр
Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності
Підібрати меблі для готового інтер'єру завдання складне, адже потрібно враховувати дизайн, колірну гамму, дозволені загальні габарити і функціональність вже наявних меблів, колір шпалер і багато іншого.

Поради при покупці прямого шафи.

Пропонуємо вам кілька порад і рекомендацій при виборі прямих шаф. Дані поради допоможуть розвіяти сучасні міфи і уникнути негативних наслідків невдалого підбору.
Шафа пряма, на перший погляд, займає більше місця, адже розташовується лінійно уздовж стіни. Кутова виглядає більш громіздко, але площа стіни займає меншу. Для початку потрібно звернути увагу на функціональність. Якщо є вільний кут, то логічніше зупинити свій вибір на кутовому, ніж ставити 2 прямі шафи. Тому спочатку виберіть місце для зручного користування, і тільки потім підбирайте туди предмет меблів. Приділіть увагу вимірам. Оптимальна глибина повинна бути 60-70 см. Якщо глибина ніші прямого шкафаменьше 60см, то обов'язково знадобляться аксесуари, такі як мікроліфт. При показнику більше 100 см, всередині за дверима можна зробити цілу гардеробну.
Якщо в прямому шафі габарити глибини будуть менше розміру вішалки, то все одно в начинку шафи буде входити мікроліфт. А в конструкціях з глибиною менш 45см розташуються тільки полки. Це не означає, що якщо Ви купили прямий або вузька шафа, то речі будуть пом'ятими і розкиданими. Вам просто потрібно правильно організувати простір або докупити аксесуари: кошики, органайзери для одягу, сітки і т.д. і постійно підтримувати порядок.

Купити пряму шафу в інтенет магазині легко!

Купуйте товар відомого виробника, має перевірену репутацію. Офіційний виробник ніколи не буде ризикувати, виробляючи неякісні меблі. На таких виробництвах частіше оновлюється обладнання, і ви можете бути впевнені в тому, при виготовленні застосовані якісна сертифікована сировина. У шафі прямої моделі багато тонкощів. Детальніше збирати і виготовляти меблі дилетантам, так як це може бути небезпечно для Вашого здоров'я і безпеки Ваших близьких.
Замовляйте шафи прямі в інтернет-магазині МЕБЛЕВА КІМНАТА за якістю і цінами, які Вас порадують. Купуючи меблі від офіційного партнера виробника, Ви можете бути спокійним за наявність сертифікатів якості, хорошу ціну і відповідність екологічним стандартам.