Компактне оформлення прихожої

Компактне оформлення прихожої

Будь-яке житло починається саме з передпокою, тому воно має бути оформлене красиво, щоб при вході в будинок виникали позитивні емоції, гості та члени сім'ї відразу налаштовувалися на потрібний емоційний лад. Крім того, це має бути стильний передпокій, облаштований відповідно до актуальних тенденцій, адже завжди людина прагне розвитку, чогось нового у своєму житті. Функціональність - третя важлива складова оформлення прихожої. Все має бути добре продумано, навіть у тому випадку, якщо це вузький чи невеликий простір.

Як оформити маленьку прихожу?

Невеликий передпокій - це не проблема з огляду на сучасні тенденції дизайну. Практичні технологічні рішення дозволять оформити все привабливо та функціонально, без пошуку компромісів. Оптимальними будуть такі стильові напрямки:

 • мінімалізм;
 • класика;
 • прованс;
 • кантрі.

Сучасне оформлення передпокою - це організація простору таким чином, щоб була максимальна кількість природного світла. За відсутності такого достатньо продумати освітлення, яке буде непоганою альтернативою. Досягти потрібного ефекту можна шляхом спеціальних освітлювальних систем з економними лампочками, що споживають невелику кількість електричної енергії.

Щоб досягти потрібного ефекту і візуально розширити простір, можна рекомендувати досвідчених дизайнерів. Так, наприклад, велике значення для загального сприйняття грає кольорова гама. Якщо широкі стіни оформити в теплих тонах, а вузькі - в холодних, можна отримати розкішний ефект зорового збільшення простору. Варто враховувати, що тони повинні бути не надто темними, тому що через це передпокій здаватиметься надто похмурим, а й білий колір або надто світлі тони - теж не варіант, адже вони часто будуть бруднитися, та й може виникнути відчуття присутності в лікарняній палаті.

Як оформити передпокій - матеріали

Вибір оздоблювальних матеріалів - важливе питання, тому що від цього залежить, наскільки красиво, стильно, сучасно виглядатиме вхід у квартиру. Якщо тут невеликий простір, відразу варто відмовитися від гіпсокартону, оскільки він забере ще кілька дорогоцінних сантиметрів площі. Сьогодні найчастіше застосовуються різні шпалери в передпокій:

 • вінілові;
 • рідкі;
 • склошпалери.

Залежно від обраного стильового напрямку, можна використовувати фактурні матеріали або венеціанське тинькування. У плані візерунка варто відмовитися від широких горизонтальних і вертикальних смуг, від великої симетрії, краще вибирати шпалери з хаотичним візерунком із середньої величини елементів.

Правила облаштування передпокою

Враховуючи функціональне призначення цього приміщення, є певний перелік предметів меблів, які мають бути присутніми у передпокої. Залежно від особистих уподобань та побутових звичок, можна скомбінувати такі елементи:

 • шафа;
 • етажерка;
 • дзеркало в передпокій;
 • тумба для взуття;
 • комод;
 • вішалка для верхнього одягу;
 • пуфи.

Шафа у передпокій найкраще підійде вбудованого типу, щоб заощадити місце, але і мати можливість розкласти тут усі необхідні особисті речі. Варто одразу продумати, які речі тут зберігатимуться, щоб правильно організувати внутрішній простір - кількість полиць, їхня висота, наявність додаткових ящиків. Столик для передпокою - не обов'язковий елемент. Але якщо розміри передпокою дозволяють облаштувати невелику зону для відпочинку та зустрічі гостей, то можна підібрати й такий елемент. Важливо, щоб він органічно вписувався по дизайну не тільки щодо меблів у передпокої, а й у сусідніх кімнатах. Так, якщо перевага віддана мінімалізму або стилю хай-тек, то цілком логічним буде поставити столик зі скла та металу гранично простої круглої або квадратної форми. Якщо ж це класика, то найкращим вибором буде цікаво оформлена модель з дерева на химерних ніжках. Дзеркало в передпокій - ще один принципово важливий елемент, завдяки якому можна оцінити свій зовнішній вигляд перед виходом з дому, переконатися, що немає жодних огріхів у зовнішньому вигляді, за які може бути трохи незручно перед людьми.

Декоративне оформлення передпокою

Саме завдяки декору досягається потрібна атмосфера в будинку. Кожна дрібниця має значення, тому вибирати їх треба не спонтанно, а ретельно продумуючи, що і де розмістити, як той чи інший елемент поєднуватиметься з іншим облаштуванням. Необхідно досягти в результаті повної гармонії, а не химерності та несмаку.

Найпопулярніші на сьогодні варіанти, як облаштувати маленьку прихожу, зробивши її більш затишною:

 • картини;
 • декоративний камінь;
 • полиці з крапковим освітленням.

Навіть невеликий простір можна зробити стильним та затишним, функціональним. Щоб оцінити можливий результат, можна скористатися сучасними програмами з дизайну. Так вдасться краще підібрати необхідні елементи та скомбінувати їх максимально красиво.

Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності