Стільці в квартиру: які обрати?

Стільці в квартиру: які обрати?

Плануючи купувати стільці на кухню, підійдіть до вирішення цього завдання з максимальною відповідальністю. Від вашого вибору залежить комфорт домочадців, привабливість самого простору. І відразу враховуйте той факт, що такі меблі для будинку представлені просто величезним асортиментом. Ви практично зі стовідсотковою ймовірністю знайдете моделі предметів, які хочете придбати. Тому головне - завчасно визначитися з уподобаннями, щоб знати, що шукати у каталозі.

Критерії вибору

Щоб зробити вдалу покупку, вам обов'язково слід оцінити спектр власних можливостей. Вивчивши моделі, які пропонує інтернет-магазин меблів Меблева Кімната, вдасться відзначити, що вони відрізняються такими характеристиками:

  • Матеріал виготовлення каркасу, ніжок: це може бути метал або натуральне дерево;
  • Матеріал сидіння, спинки: у продажу є варіанти із пластику, дерева. Якщо ви хочете придбати м'які стільці на кухню, то є можливість вибрати предмети з різними видами оббивки: вельвет, екошкіра, тканина тощо;
  • Дизайн: переглядаючи каталог меблевого магазину "Меблева кімната", ви зауважите, що тут є меблі, які підходять для різних стилів інтер'єрів: класика, лофт, ганьби-тек і т.д. Вам залишається вирішити, як мають виглядати кухонний стіл та стільці, щоб гармонійно вписатися в обстановку.

Якщо ваша кухня не передбачає столу, а замість нього тут встановлена барна стійка, то й меблі під неї знадобляться відповідні. Вона має бути високою, з можливістю регулювання висоти сидіння або без неї. Але тішить те, що барні стільці також пропонуються великим вибором, тому проблем із пошуком відповідних варіантів не буде.

Поєднання різноманітних меблів

Якщо ви хочете оформити інтер'єр кухні в сучасному стилі, застосувати найпопулярніші віяння, є сенс розглянути можливість придбання меблів у різних варіантах виконання. Головне - розуміти, як поєднувати різномасні стільці, щоб отримати результат високої якості - стильно оформлений затишний, естетично привабливий простір. Але тут проблем не виникне, якщо ви ознайомитеся з основними варіантами комбінування меблів. Вони будуть такими:

  1. Поєднання контрастних кольорів. Наприклад, ви вирішили купити чорні стільці, щоб поставити їх за столом. Якщо всі предмети будуть темними, є ризик отримати похмуру атмосферу. Тому потрібно розбавити чорний колір світлішим. Наприклад, ви можете придбати додатково білі стільці та чергувати їх із темними.
  2. Один предмет, що виділяється. Тут йдеться про предмети однакової моделі, одного й того ж кольору. Але один таки слід вибрати в іншому кольоровому виконанні - яскравішому.
  3. Предмети одного кольору, стилю, але різних варіантів виконання. У такому разі стіл та стільці теж будуть виглядати вельми оригінально і зможуть відзначитись естетичною привабливістю.
  4. Предмети однієї моделі, але різних, бажано - яскравих, кольорів: зеленого, жовтого, блакитного, червоного тощо. Не сумнівайтеся, вибрати стільці в різному кольорі не складе труднощів. Багато виробників надають покупцям свого товару таку можливість.

Тепер ви знаєте, в яких варіантах можна купити меблі в магазині "Меблева кімната" і досягти її гармонійного поєднання. Щодо вибору продавця, не сумнівайтеся - ви ухвалили правильне рішення. Вивчайте наш каталог, підбирайте товар, оформляйте придбання із задоволенням та вигодою.

Корисні поради по темі

Підбираючи меблі, особливу увагу приділіть поверхні сидіння та спинки. Якщо стільці кухонні, краще віддавати перевагу варіантам, які легко піддаються чищенню, наприклад, з оббивкою зі шкірозамінника або екошкіри. Моделі з текстильною оббивкою більше підійдуть для обідньої зали, якщо така передбачена у вашому житлі.

Якщо дозволяє бюджет, на покупці краще не економити. Вивчаючи товар, який пропонує магазин меблів, віддавайте перевагу продукції відомих брендів, що відрізняється високою якістю. Вона прослужить тривалий час, радуватиме вас своєю красою, зручністю та практичністю.

І останнє - обов'язково враховуйте габарити предметів, що купуються, зіставляйте їх з площею кухонного простору. Кожен елемент повинен гармонійно вписуватися в обстановку, не створюючи ефекту захаращення квадратних метрів.

Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності