Вітальня в білому кольорі: вдале рішення

Вітальня в білому кольорі: вдале рішення

Вітальня у білому кольорі: відмінне рішення дизайну

Вітальня - це кімната, в якій сім'я часто збирається для відпочинку, перегляду телевізора, зустрічі гостей, тому дане приміщення має бути максимально комфортним, а його атмосфера - затишною та гостинною. І тут багато залежить від особливостей оформлення інтер'єру. Наприклад, якщо в кімнаті використано темне оздоблення, встановлені громіздкі меблі чорного, темно-сірого або темно-коричневого кольору, таке приміщення не можна назвати комфортним. Тут і гості, і домочадці відчуватимуть певний дискомфорт, наголошуючи на пригніченому стані.

Набагато найкращим рішенням стають білі вітальні. Завдяки світлій обробці та меблям атмосфера в приміщеннях виявляється максимально легкою, можна сказати, повітряною, і невимушеною. Головне - правильно оформити інтер'єр, щоб не перестаратися та не отримати обстановку, як в операційній. Вирішення завдання вдасться спростити, якщо вивчити актуальну тему уважніше. І особливий акцент слід зробити на предметах, які будуть розміщуватись у кімнаті. Так ви зрозумієте, який декор застосовувати, на що дивитися, відвідавши магазин меблів або, відкривши його електронний каталог. Щодо покупок тут, вони будуть максимально вигідними. Тому щодо вибору продавця сумніватися не слід. Підбирайте меблі, оформляйте придбання, робіть це із зручністю та фінансовою економією.

Переваги та недоліки вибору білих меблів

Якщо вас цікавлять білі меблі, плюси та мінуси такого вибору слід вивчити обов'язково. І зробити це потрібно, перш ніж оформляти покупку. До переваг рішення віднесемо такі моменти:

  • візуальне розширення простору;
  • надання легкості;
  • можливість підібрати меблі до вітальні в будь-якому стилі виконання;
  • комфортніше самопочуття в такій кімнаті.

Плюс, простір одразу стане світлішим. Тому білі меблі у вітальню часто встановлюються в ситуаціях, коли приміщення погано освітлюється сонцем, через що виглядає похмурим і похмурим.

Щодо мінусів. Тут один недолік. Але він відносний. Йтиметься про меблі з м'якою оббивкою, наприклад, білий диван, крісла. Важливо розуміти, що забруднення ними будуть видно набагато краще, ніж темніших предметах, тому підтримці чистоти поверхонь знадобиться приділяти особливу увагу. Тішить у цій ситуації те, що сучасні матеріали легко піддаються чищенню, якщо, звичайно, не забруднені фломастерами або маркерами, вином, іншими речовинами, які проникають глибоко в тканину, вбираються в її волокна і часто залишають сліди, прибрати їх легко не вдається. Тому, якщо у вас є маленькі діти, подумайте про те, щоб купити меблі темніші, поки вони не підростуть або придумайте якийсь ефективний спосіб запобігання забрудненню м'яких предметів.

Корпусних меблів фломастери не такі страшні. Якщо у вас буде, наприклад, тумба під телевізор білого кольору, вона легко відмиється від плям, що з'явилися на поверхні.

У будь-якому випадку, якщо ви вирішили купувати меблі для дому і вибрали білі предмети, підібрати відповідні моделі не складе труднощів. Асортимент такого товару величезний. У цьому вдасться переконатись особисто, вивчивши каталог, який до уваги покупців пропонує інтернет-магазин меблів Меблева кімната. Тут представлені товари високої якості та продаються за доступними цінами. Ви отримуєте можливість оформити вдалу покупку, легко та швидко зробити вітальню світлою та затишною.

Як уникнути ефекту операційної

Щоб простір не здавався стерильним, був естетично привабливим, тут важливо застосовувати додаткові колірні акценти. Наприклад, якщо меблі та оздоблення ідеально білі, вам слід використовувати такі елементи інтер'єру в інших колірних рішеннях (бежевий, світло-сірий, світло-зелений тощо):

  • килим для підлоги;
  • освітлювальні прилади;
  • предмети декору;
  • штори;
  • декоративні подушки.

Додатково подумайте, щоб прикрасити стіни картинами. Якщо встановлений у кімнаті комод білий, немає кольорових вставок, на нього можна поставити телевізор, фоторамки, статуетки, декоративний світильник і навіть квіти. Так ситуація виявиться значно жвавішою.

Якщо куплена вами шафа біла, розмістіть її ближче до предметів іншого відтінку, наприклад, біля вікна, завішеного шторами різного кольору. Коли ви тільки плануєте покупку, вивчаєте пропозиції, які покупцям надає меблевий магазин, можете звернути увагу на моделі із дзеркальними вставками або вставками із темного скла, інші оригінальні варіанти. Вони цілком самодостатні, не вимагатимуть додаткових зусиль, щоб уникнути ефекту стерильності в приміщенні.

Відповідно підійшовши до оформлення простору з використанням білого кольору як основного, ви отримаєте чудовий результат, який вразить і домочадців, і гостей. А для покупки якісних меблів не сумніваючись звертайтесь до магазину Меблева кімната.

Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності