Як змінити життя за допомогою кольорів

Як змінити життя за допомогою кольорів

Недарма говорять, що інтер'єр — це відображення психічного стану людини. Згідно з психологічними дослідженнями, меблі світлого кольору вибирають особистості менш схильні до депресії та різкої зміни настрою. Але, що робити коли життя рухається досить повільно, а стрижку чи колір волосся не хочеться змінювати. Тут допоможуть прості правила, які не тільки змінять ваш інтер'єр, але допоможуть набути нових корисних привичок.

Додаємо білого кольору

Нейтральний колір це лише прикриття. Насправді психологічно така «відсутність кольору» допомагає зробити розмежування між об'єктами чи людьми. Така собі невеличка пауза. Саме тому добре оздобити квартиру окремим місцем для читання зі зручним кріслом та журнальним столиком. Чим більше читаєте, ти більше тренуєте память та розвиваєте словниковий запас, а це вже +100 до ділової карми.

Куди ж без зеленого

Сьогодні модно прикрашати оселю зеленими стінами, подушками, килимами чи просто підвазонниками. І таки так. Це правильна тенденція. Виділивши окремі елементи, людина часто змінює тип мислення від загального до детального. Вміння бачити деталі часто стає в нагоді, якщо ваше життя пов'язане з плануванням та організацією. Бути більш скрупульозним — неоціненна перевага.

Синій і думки про море

Тут все просто. Відпочиваємо. Недаремно ми щороку намагаємось поновити стосунки з морем. Адже так хочеться поринути у блакить та забути усі домашні проблеми. Цих декілька днів спокою не завжди достатньо для бурхливого року. Якщо у вас динамічна робота і майже немає часу на сну — пофарбуйте стіни спальної кімнати в синій. Адже цей колір максимально знижує мозкову активність. Допомагає позбутися нав’язливих думок, що мішають заснути. А отже, ваша врівноваженість збереже стосунки з вашими близькими.

Збільшуємо кількість годин концентрації. Додаємо жовтий

Саме він допомагає налаштуватись на роботи чим і збільшує кількість годин проведених за ноутбуком. Якщо ви працюєте дистанційно, і ваша робота оплачується погодинно — спробуйте оздобити робоче місце жовтою палітрою.

Оплата
частинами
Єдина
ціна
Мережа
салонів
Безкоштовна
доставка
Дизайн
інтер’єрів
Програма
лояльності